ASNET - monitoring pojazdów

Nowoczesny monitoring pojazdów w firmie

Nowoczesny system lokalzacji samochodów i pojazdów od firmy ASNET to możliwość śledzenia swojej floty przez całą dobę i cały rok. Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i urządzeń sprawił, iż już dziś mogą Państwo bez przeszkód połączyć się z takim systemem przez własny telefon komórkowy bądź komputer. Gdziekolwiek jesteście, cokolwiek robicie dostępny w kilku kliknięciach system i jego rozbudowne funkcje sprawiają iż dokładnie dowiecie się o wszystkiego o pojeździe a monitoring wielu pojazdów jednocześnie nie sprawie większego problemu. Sam system monitoringu pojazdów oferuje kontrolę prędkości poruszania się pojazdów, stan paliwa w baku jak również pobiera informacje na temat ilości obrotów silnika przez co łatwo sprawdzić jakim stylem jeździ dany kierowca.

monitoring pojazdów gps
Dlatego własnie warto skorzystać z oferty firmy obecnej na rynku przez wiele lat i z doświadczeniem. Każdy profesjonalny monter wie, iż tylko najlepiej wykonany monitoring pojazdów gps jest w stanie skutecznie ochronić Państwa flotę przed problemami i kradzieżą.

Czego więć możesz spodziewać się po zaufaniu firmie z doświadczeniem?

    zlokalizuje swój pojazd z nami

    Lokalizuj poprzez system GPS

  • Możliwość instalacji blokady antykradzieżowej oraz odcięcia zasilania stacyjki zdalnie bez konieczności fizycznego zabezpieczania,
  • Doświadczony zespół pracowników którzy w każdej chwili rozwiążą problem z monitoringiem pojazdów,
  • Kontrola parametrów auta, jego zużycia oraz stanu,
  • Oszczędność na paliwie oraz możliwość wyznaczania tras i stref po przekroczeniu których zostaniemy odpowiednio poinformowani.

www.systemy-lokalizacyjne.pl