|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Zjazd Diecezjalny KSM

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  22 października 2016 r. odbył się Zjazd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zjazd rozpoczął się Mszą św. w kościele św. Krzyża w Rzeszowie. Eucharystii przewodniczył bp Edward Białogłowski.  W koncelebrze uczestniczyli głównie asystenci parafialni KSM – w sumie trzynastu księży z terenu całej diecezji. Ponadto na Mszy św. było obecnych ośmiu kapłanów. W homilii bp Białogłowski […]

  Artykuł Zjazd Diecezjalny KSM pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • Polscy biskupi na spotkaniu w ambasadzie polskiej przy Watykanie
  Do tego, abyśmy budowali przyszłość wierni Chrystusowi, Ewangelii, Kościołowi wzywał abp Wojciech Polak, prymas podczas Mszy dla uczestników Pielgrzymki Narodowej do Rzymu odprawionej w Bazylice św. Jana na Lateranie. Metropolita gnieźnieński zachęcał również, aby w miłości jednoczyć się dla wspólnego dobra.
 • Polscy pielgrzymi śladami pierwszych chrześcijan
  Trwa Pielgrzymka Narodowa Polaków do Rzymu. Na pielgrzymiej trasie znajduje się wiele miejsc związanych życiem i męczeństwem pierwszych chrześcijan. – To pielgrzymka do źródeł wiary – mówi jedna z pątniczek z Opola.
 • Prymas Polski w Rzymie: budujmy naszą przyszłość wierni Chrystusowi
  Do budowania przyszłości w wierności Chrystusowi, Ewangelii, Kościołowi wzywał abp Wojciech Polak, podczas Mszy dla uczestników Pielgrzymki Narodowej do Rzymu. Podczas liturgii odprawionej w Bazylice św. Jana na Lateranie metropolita gnieźnieński zachęcał również, aby w miłości jednoczyć się dla wspólnego dobra.
casus telefon