|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Ksiądz Godlewski o pracy misyjnej w Gwatemali

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  Z ks. Tomaszem Godlewskim – pochodzącym z Osobnicy misjonarzem w Gwatemali rozmawia ks. Andrzej Chmiel. – Dlaczego w Gwatemali, która jak większość krajów Ameryki Łacińskiej jest krajem katolickim, brakuje księży i muszą przyjeżdżać miedzy innymi polscy misjonarze? – Powodów braku księży, bo nie powołań, można upatrywać wiele. Jednym z nich jest mentalność. Gwatemala w XVI […]

  Artykuł Ksiądz Godlewski o pracy misyjnej w Gwatemali pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • Nowy Targ: 11 czerwca "Jezus na Lodowisku"
  Już w sobotę, 11 czerwca, w nowotarskiej Hali Lodowej już po raz trzeci odbędzie się spotkanie, które mocnymi zgłoskami wpisało się w tradycję religijną południowego rejonu Polski. Tegoroczna edycja spotkania "Jezus na Lodowisku" będzie jedną wielką modlitwą przygotowującą wiernych Podhala i całej Małopolski do Światowych Dni Młodzieży.
 • Franciszkanin pielgrzymuje ze 100-kilogramową repliką Bramy Ryby
  Wyruszył spod Bramy Ryby na Lednicy i zmierza do Krakowa. Pieszo. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie idea tej pielgrzymki i dźwigany, a właściwie ciągnięty w drodze „bagaż” – replika lednickiej Ryby. Dlaczego? „Bo jest potrzeba” – mówi brat Kordian.
 • Patrzmy na młodzież przez pryzmat ich możliwości, a nie stereotypów
  "Patrzmy na młodzież przez pryzmat ich możliwości, a nie negatywnych stereotypów, pomnażanych przez media" - zachęca dr Szymon Grzelak. Twórca programu profilaktyki zintegrowanej "Archipelag skarbów", podczas trwającego w Warszawie 373. zebrania plenarnego KEP, mówił m.in. o potrzebie inkulturacji w pracy z młodzieżą.
casus telefon