|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt 27. 09 - 28. 09. 2014r. DĘBICA PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Służebniczek w Dębicy ul. E. Bojanowskiego 8-10. Rekolekcje na temat "STOP GENDER" poprowadzi ks. Łukasz Leśniak, s.M. Karoliana Buksa, s.M. Anna Godek. Zabierz ze sobą: Pismo Święte, notes i śpiwór. Zapisy u siostry s. Karoliany tel. 798 958 843 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

Ze świata

  • Jasna Góra: trwa nowenna przed uroczystością Matki Bożej Częstochowskiej
    Na Jasnej Górze trwają bezpośrednie przygotowania do uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Każdego dnia na szczycie odprawiana jest wieczorna Msza św. nowennowa ze specjalnymi kazaniami. Tegoroczna uroczystość obchodzona będzie w łączności z Kościołem prześladowanym na Bliskim Wschodzie. Nowenna wpisuje się już w przygotowania do 1050. rocznicy Chrztu Polski.
  • Łagiewniki: modlitwa za misje i ŚDM w Krakowie
    W trzecią sobotę miesiąca, zwaną misyjną, 16 sierpnia w Światowym Centrum Kultu Miłosierdzia Bożego w Krakowie–Łagiewnikach wierni modlili się za misje i w papieskiej intencji misyjnej na sierpień („Aby chrześcijanie w Oceanii głosili z radością wiarę wszystkim ludom kontynentu”). W modlitwie proszono też o błogosławione owoce pielgrzymki papieża Franciszka do Korei Południowej i III Światowego Kongresu Miłosierdzia Bożego w Bogocie (15-19 sierpnia) oraz o potrzebne łaski Boże do dobrego przygotowania się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.
  • Jasna Góra: 26 sierpnia główne uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej
    Uroczysta Suma odpustowa z ponowieniem Ślubów Jasnogórskich, modlitwa pielgrzymów o pokój dla świata, droga krzyżowa i procesja eucharystyczna złożą się 26 sierpnia na obchody uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon