|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

Ze świata

  • Warszawa: obradował Komitet ds. Dialogu z Judaizmem pod nowym kierownictwem
    28 września, po raz pierwszy pod przewodnictwem bp. Rafała Markowskiego, obradował w Warszawie Komitet ds. Dialogu z Judaizmem Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Dialogu Religijnego. Głównym tematem była praca w najbliższych latach oraz przygotowanie Dnia Judaizmu w Kielcach. W spotkaniu uczestniczył także naczelny rabin Polski, Michael Schudrich.
  • "Iskra Bożego Miłosierdzia" w diecezji świdnickiej
    Biskup Adam Bałabuch, pracownicy świdnickiej Kurii Biskupiej, dzieci z gronem pedagogicznym z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Prezentek w Świdnicy oraz duszpasterze i wierni parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie, św. Brata Alberta Chmielowskiego w Świebodzicach, a także wszystkich parafii w Kłodzku modlili się na ulicach miast, 28 września, Koronką do Bożego Miłosierdzia. Modlitwa ta, odbyła się w ramach międzynarodowej akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia”.
  • Tokarnia: koronacja obrazu Matki Bożej Śnieżnej - zapowiedź
    8 października 2016 r., obraz Matki Bożej Śnieżnej znajdujący się w głównym ołtarzu w kościele w Tokarni będzie koronowany. Dekret w tej sprawie dnia 21 czerwca 2016 podpisał ks. Kard. Stanisław Dziwisz, metropolita krakowski.
casus telefon