|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Dobra Nowina - cykliczne katechezy dla dorosłych i młodzieży
  02/02/2015 18:30
  Europe/Warsaw
  02/02/2015 18:30
  Europe/Warsaw
  katecheza podwyzszenie krzyza.jpg

  2 lutego 2015 r. o godz. 18.45 w kościele Podwyższenia Krzyża w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej rozpoczną się cykliczne katechezy dla dorosłych i młodzieży pt. "Głoszenie Dobrej Nowiny". Katechezy będą miały miejsce dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45. Katechezy będą prowadzić duszpasterze parafii Podwyższenia Krzyża oraz świeccy katechiści.

Ze świata

 • Papież pożegnał odchodzącego komendanta Gwardii Szwajcarskiej
  Mszą św. w watykańskim Campo Santo i wieczorną ceremonią wojskową Watykan oficjalnie pożegna 31 stycznia Daniela Anriga, który przez siedem lat był komendantem Gwardii Szwajcarskiej. Dzień wcześniej na audiencji pożegnalnej przyjął go papież Franciszek.
 • Upomnieli się o godność i honor Polaka – 71. rocznica zamachu na Franza Kutscherę
  Wiara w Boga i miłość do Ojczyzną dały Polakom siłę aby powiedzieć nie okupantowi - powiedział bp polowy WP Józef Guzdek. Mszą św. w katedrze polowej Wojska Polskiego w sobotę zainaugurowano w stolicy obchody 71. rocznicy udanego zamachu na Franza Kutscherę, nazywanego katem Warszawy. Zamachu na dowódcę SS i policji dystryktu warszawskiego Generalnej Guberni dokonali 1 lutego 1944 żołnierzy oddziału specjalnego Kedywu Komendy Głównej AK „Pegaz”. – Wspominając tamtą rocznicę chcemy dziś przede wszystkim upamiętnić Żołnierzy Armii Krajowej, którzy ryzykując zdrowiem i życiem upomnieli się o godność i honor Polaka w okupowanej stolicy - powiedział w homilii bp Guzdek.
 • Prymas Polski: trzeba nauczyć się dzielić z młodymi ich drogę
  „Dziś trzeba mieć oczy otwarte nie tylko na fizyczne peryferie ludzi młodych, ale zwłaszcza na te duchowe, gdzie panuje wyobcowanie, zamknięcie się w sobie, utrata nadziei i wiary w siebie” – powiedział 31 stycznia u salezjanów w Lądzie nad Wartą abp Wojciech Polak. Prymas Polski przewodniczył Mszy św. z okazji wspomnienia założyciela zgromadzenia św. Jana Bosco.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon