|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Chrystusowy strażnik wiary

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  ,,Ktokolwiek szczerze pragnie dostać się do nieba, Przede wszystkim mu wiary powszechnej trzeba, Bo, gdy jej nie zachowa ściśle i w całości, Bez pochyby zatraci swą duszę w wieczności.’’ – św. Atanazy Wielki 2 maja Kościół katolicki wspomina św. Atanazego Wielkiego z Aleksandrii, biskupa, Doktora Kościoła, jednego z najwybitniejszych Ojców Kościoła broniących bóstwa Chrystusa, niezwykłego […]

  Artykuł Chrystusowy strażnik wiary pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • 500. rocznica znalezienia figurki Matki Bożej w Gidlach
  500 lat temu w miejscowości Gidle rolnik Jan Czeczek przygotowujący pole pod zasiew wyorał maleńką, 9-centymetrową, figurkę Matki Bożej z Dzieciątkiem. W niedzielę w sanktuarium gidelskim odbyły się uroczystości jubileuszowe pod przewodnictwem abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.
 • Wielkanocny apel Kościoła prawosławnego w Polsce
  Do modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych w różnych częściach świata zachęcają wiernych biskupi Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego (PAKP). W liście z okazji obchodzonej pierwszego maja w Kościołach wschodnich Wielkanocy, hierarchowie proszą też o modlitwę o jak najlepsze owoce Soboru Wszechprawosławnego, który odbędzie się w czerwcu w Grecji.
 • Abp Gądecki na Jasnej Górze: Milenijny Akt trzeba "odkurzyć"
  "Milenijny Akt z 1966 r., program Wielkiej Nowenny i powstałe wcześniej Śluby Narodu są nadal bardzo aktualne. To zobowiązania, które trzeba odkurzyć i które na nowo trzeba nam dziś podjąć" – powiedział na Jasnej Górze abp Stanisław Gądecki. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski uczestniczył dziś w ostatniej debacie z cyklu „Raport Jasnogórski 2016”. Nawiązywały one do programu odnowy moralnej narodu w oparciu o Śluby Jasnogórskie sprzed 50 laty.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon