|
Rejestracja
REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 12-14 WRZESIEŃ 2014r. RZESZÓW PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Sercanek w Rzeszowie ul. Dojazd Staroniwa 7. Rekolekcje na temat: "BUDOWAĆ NA SKALE" poprowadzi ks. Łukasz Leśniak i s. Liliana. Rozpoczęcie w piątek o 16:00, zakończenie w niedziele o 12:00. Zapisy u s. Liliany pod nr tel 503 644 605

 
Rekolekcje dla dziewcząt 27. 09 - 28. 09. 2014r. DĘBICA PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Służebniczek w Dębicy ul. E. Bojanowskiego 8-10. Rekolekcje na temat "STOP GENDER" poprowadzi ks. Łukasz Leśniak, s.M. Karoliana Buksa, s.M. Anna Godek. Zabierz ze sobą: Pismo Święte, notes i śpiwór. Zapisy u siostry s. Karoliany tel. 798 958 843 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Ryby, ludzie wielbiący Boga i krzyż maltański - logo ŚDM Diecezji Rzeszowskiej
  sdmlogorzeszow12.JPG
  sdmlogorzeszow11.JPG

  Ryby, ludzie z wzniesionymi rękami wielbiący Boga oraz krzyż maltański – tego typu elementy znajdziemy w logo Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej. 30 września biskup rzeszowski Jan Wątroba zatwierdził logo ŚDM w Diecezji Rzeszowskiej. Zostało ono wyłonione w ramach specjalnie ogłoszonego konkursu. Zwycięska praca przedstawia cztery postaci widziane z góry z wzniesionymi do góry rękami w geście uwielbienia. Różne kolory odnoszą się do młodzieży, która reprezentuje narody wszystkich kontynentów. Jednocześnie zarys postaci tworzy cztery ryby – symbol chrześcijan, którzy spotkają się w jednym miejscu, najpierw w polskich diecezjach, a następnie w Krakowie. Ważnym elementem jest krzyż maltański, który znajduje się także w herbie Rzeszowa. Wielość symboliki, która kryje się za logo, a także odniesienie do Rzeszowa są ogromnym atutem wybranego i zatwierdzonego logo. Będzie ono towarzyszyło wszystkim inicjatywom tzw. dni w diecezji poprzedzających spotkanie w Krakowie od 26 do 31 lipca 2016 r. (tn)

Ze świata

 • Gostynin: inauguracja ewangelizacyjnego cyklu „Colloquia Gostinensis”
  Wykładem o historyczności Jezusa zainaugurowano w parafii św. Marcina w Gostyninie w diecezji płockiej cykl wykładów otwartych spotkań z profesorami Uniwersytetu im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie pod nazwą „Colloquia Gostinensis”. Przedsięwzięcie ma charakter ewangelizacyjny, jest odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego Franciszka, aby podejmować dzieła związane z Nową Ewangelizacją.
 • Kraków: Dzieło Pomocy św. Ojca Pio ma 10 lat
  Dzieło Pomocy św. Ojca Pio założone dziesięć lat temu przez ojców kapucynów z Krakowa jest pierwszą w Polsce organizacją, która w nowatorski i efektywny sposób pomaga osobom bezdomnym w powrocie do samodzielności. W nowoczesnym Centrum Pomocy Kapucyni nie tylko zaspokajają bieżące potrzeby osób ubogich, ale przede wszystkim pomagają w wyjściu z bezdomności oraz wspierają ludzi w tym, aby chcieli zmienić swój los.
 • Pracownicy Caritas na bruk z powodu NFZ
  Dziś upływa okres trzymiesięcznego wypowiedzenia dla pracowników Stacji Opieki Caritas w diecezji gliwickiej i opolskiej, którzy stracili pracę, gdyż NFZ nie podpisał kontraktów z ich placówkami.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon