|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • IV Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  IV Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się 28 stycznia 2017 r.  w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Rzeszowie (OO. Bernardyni). Przesłuchania od godz. 8.30 do 17.30. O godz. 18.30 Msza św. i koncert galowy. Kolejność przesłuchań: 8:30 – 8:45 – Chór „Alba Cantans” z Rzeszowa – dyr. Kornelia Ignas 8:45 – 9:00 – Chór „Dominanta” […]

  Artykuł IV Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • Relikwie polskich franciszkanów w rzymskim sanktuarium męczenników XX wieku
  Do Rzymu dotarły relikwie polskich męczenników z Pariacoto – ojców Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego.
 • Kard. Barbarin na Kongresie Miłosierdzia w Manili
  Papież prosi nas, katolików, do dalszego szukania nowych dróg i sposobów szerzenia miłosierdzia Bożego – powiedział metropolita Lyonu kard. Philippe Barbarin. Jest on osobistym wysłannikiem Franciszka na IV Światowy Kongres Apostolski Miłosierdzia (WA-COM 4), który od 16 do 20 stycznia odbywa się w stolicy Filipin – Manili.
 • Franciszek pisze do młodzieży
  "Z radością wam ogłaszam, że w październiku 2018 r. odbędzie się Synod Biskupów na temat «Młodzież, wiara i rozeznanie powołania». Chciałem, abyście wy byli w centrum uwagi, ponieważ zależy mi na was" - napisał Franciszek w liście do młodzieży. Poinformował, że opublikowany w piątek Dokument Przygotowawczy tego XV Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, powierza im „jako busolę” na drodze do Synodu.
casus telefon