|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Rok duszpasterski 2015/2016

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  Prezentujemy  materiały duszpasterskie na rok 2015/2016, którego hasłem są słowa: “Nowe życie w Chrystusie” oraz “błogosławieni miłosierni”. rok ten bowiem łączy trzy ważne rzeczywistości: Jubileuszowy Rok 1050. rocznicy Chrztu Polski, Jubileusz Miłosierdzia oraz Światowe Dni Młodzieży . Niniejsza książeczka została przygotowana na wizytę duszpasterską kapłanów, jako pomoc dla nich i dla wszystkich rodzin w przeżywaniu […]

  Artykuł Rok duszpasterski 2015/2016 pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • Kalisz: bp Janiak odprawił Mszę św. dziękczynną w rocznicę sakry
  Biskup kaliski Edward Janiak odprawił w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu Mszę św. dziękczynną z okazji 19. rocznicy przyjęcia święceń biskupich. Wraz z jubilatem modlili się kapłani i członkowie Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej.
 • Kielce: bp Jan Piotrowski wyznaczył jubileuszowe kościoły na Rok Miłosierdzia
  Bp Jan Piotrowski wyznaczył trzynaście kościołów jubileuszowych w związku z ogłoszonym przez papieża Franciszka Rokiem Świętym Miłosierdzia, który w diecezji kieleckiej rozpocznie się 13 grudnia. W kościołach tych wierni będą mogli otrzymać odpust zupełny po przystąpieniu do sakramentu spowiedzi i Eucharystii.
 • O. Zięba: miłość miłosierna przyjmuje człowieka mimo jego słabości
  - Miłość miłosierna, to konkretna Boża miłość pochylająca się nade mną i przyjmująca mnie pomimo moich słabości, mimo moich stałych niewierności i ułomności - mówi dominikanin o. Maciej Zięba. Teolog i znawca nauczania Jana Pawła II wyjaśnia w rozmowie z KAI istotę Jubileuszu Miłosierdzia, który niebawem rozpocznie się w Kościele katolickim na świecie.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon