|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Turniej w piłce nożnej dekanatu Frysztak

  Informacje z Diecezji Rzeszowskiej

  W sobotę 30 stycznia odbył się dekanalny turniej ministrantów i lektorów w piłce nożnej. Wzięły w nim udział następujące parafie: Lubla, Pstrągówka, Wiśniowa, Łęki Strzyżowskie, Przybówka, Ustrobna i Frysztak. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach: starsi – lektorzy, młodsi – ministranci. W kategorii lektorów zwyciężyła drużyna z parafii Lubla pokonując w finale Łęki Strzyżowskie 4:1. […]

  Artykuł Turniej w piłce nożnej dekanatu Frysztak pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Ze świata

 • Anioł Pański z Franciszkiem
  Istotą chrześcijaństwa jest szerzenie odradzającej i bezinteresownej miłości Boga wraz z postawą akceptacji i miłosierdzia dla wszystkich, aby każdy mógł spotkać czułą troskę Boga i osiągnął pełnię życia. Przypomniał o tym Franciszek w rozważaniach przed dzisiejszą modlitwą Anioł Pański w Watykanie. Papież wezwał wspólnotę międzynarodową do natychmiastowych działań na rzecz przywrócenia pokoju w Syrii.
 • Głosy zadowolenia po zapowiedzi spotkania Franciszka z Cyrylem
  Zapowiedź spotkania papieża Franciszka z patriarchą Cyrylem w Hawanie 12 lutego nadal budzi duże zainteresowanie w wielu środowiskach kościelnych.
 • Kraków: 100. rocznica śmierci pierwszej sercanki
  W niedzielę, 7 lutego, mija 100. rocznica śmierci współzałożycielki Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego bł. Matki Klary Ludwiki Szczęsnej, pierwszej sercanki. Od rana w kościele przy Garncarskiej w Krakowie trwają uroczystości dziękczynne za jej zeszłoroczną beatyfikację z prośbą o rychłą kanonizację. Pierwszej niedzielnej Mszy św. przewodniczył prowincjał franciszkanów, o. Jarosław Zachariasz.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon