|
Rejestracja
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Ciekawe blogi o wychowaniu
  Zapraszamy do lektury bardzo dobrych tekstów dotyczących wychowania: 1. Edukacja Klasyczna  (http://www.edukacja-klasyczna.pl/) Blog P. Dariusza Zalewskiego od lat zajmującego się upowszechnianiem pedagogiki klasycznej. Pisze książki, artykuły prasowe, publikuje w internecie oraz prowadzi szkolenia. Z wykształcenia jest pedagogiem. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z młodzieżą. Na stronie http://edukacja-klasyczna.pl opublikował już ponad 400 artykułów. 2. Porady wychowawcze (www.bognabialecka.pl) Strona P. Bogny Białeckiej, […]

Ze świata

 • Biskup Polowy odebrał nominację na stopień generała brygady
  Biskup Polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek odebrał z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Zwierzchnika Sił Zbrojnych nominację na stopień generała brygady. Uroczystość odbyła się w sobotę na dziedzińcu Belwederu w Warszawie.
 • Najwięcej wyroków śmierci w Chinach
  Najwięcej wyroków śmierci wykonano w 2014 r. w Azji, z czego co najmniej 2400, czyli 67 proc., w Chinach, a ok. 800 w Iranie i 88 w Arabii Saudyjskiej. Informuje o tym tegoroczny raport o karze śmierci, przedstawiony 31 lipca w Rzymie przez włoskie stowarzyszenie „Nessuno tocchi Caino” – „Niech nikt nie tknie Kaina” (por. Rdz 3, 15). Zadedykowało go ono tym razem Papieżowi Franciszkowi, przyznając mu już w kwietniu br. tytuł „Abolicjonisty Roku 2015”.
 • Nowy nuncjusz w Jordanii i Iraku
  Ojciec Święty mianował Hiszpana, ks. Alberto Ortega Martína nuncjuszem apostolskim w Jordanii i Iraku, wynosząc go jednocześnie do godności arcybiskupa i przydzielając stolicę tytularną Midila.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon