|
Rejestracja
REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 12-18 LIPIEC 2015r. BIECZ PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Sercanek w Bieczu ul. Grunwaldzka 20, 38-340 Biecz. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Leśniak i s. Liliana. Rozpoczęcie w niedziele o 16:00, zakończenie w sobotę o 13:00. Zapisy u s. Liliany pod nr tel 503 644 605

 
Rekolekcje dla dziewcząt PDF Drukuj Email

Mogę poprowadzić rekolekcje w dowolnym Ośrodku Rekolekcyjnym z grupą ewangelizacyjną lub sam.

 


Rekolekcje

Z diecezji

 • Zmarł tata ks. Adama Kaczora
  Zmarł śp. Bronisław Kaczor, tata ks. Adama Kaczora, proboszcza parafii p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Jaworniku. Pogrzeb odbędzie 9 lipca w parafii św. Jana Chrzciciela w Jeżowem (diecezja sandomierska) o godzinie 12:00. Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Bronisławowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij […]

Ze świata

 • Prezydium KEP: obecna ustawa "o leczeniu niepłodności" - nie do przyjęcia
  Ustawa „o leczeniu niepłodności” z dnia 25 czerwca br. w obecnym kształcie jest nie do przyjęcia - podkreśla prezydium Konferencji Episkopatu Polski (KEP) w wydanym komunikacie. Biskupi zwracają uwagę, że ustawa ta - przyzwalając na tworzenie nadliczbowych zarodków - nie chroni życia nienarodzonych, zaś procedura „in vitro” nie leczy niepłodności. Przypominają jednocześnie, że metodą dobrą z punktu widzenia moralnego jest naprotechnologia.
 • „Żywy Pomnik” Świętego Jana Pawła II przyjedzie do Ełku
  8 lipca rozpocznie się w Ełku obóz studencki Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który potrwa do 14 lipca. Ponad 800 młodych ludzi z całej Polski oprócz formacji duchowej i integracji będzie miało możliwość poznania malowniczych terenów Mazur i Suwalszczyzny.
 • Jasna Góra: nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z Gargano
  Na Jasnej Górze trwa nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z Góry Objawień w Gargano. Rzeźba peregrynuje po Polsce od 2013 r. Wędrówka stanowi okazję do ożywienia kultu Michała Archanioła, pierwszego i najważniejszego spośród aniołów, który swoim imieniem głosi chwałę i moc Boga. Kult aniołów stanowi jeden z ważnych elementów duchowości ojców paulinów, opiekunów jasnogórskiego sanktuarium. Przed figurą modlili się m.in. egzorcyści, którzy uczestniczą w trwającej do piątku europejskiej konferencji.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon