|
Rejestracja
REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 12-14 WRZESIEŃ 2014r. RZESZÓW PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Sercanek w Rzeszowie ul. Dojazd Staroniwa 7. Rekolekcje na temat: "BUDOWAĆ NA SKALE" poprowadzi ks. Łukasz Leśniak i s. Liliana. Rozpoczęcie w piątek o 16:00, zakończenie w niedziele o 12:00. Zapisy u s. Liliany pod nr tel 503 644 605

 

Rekolekcje

Z diecezji

 • Co robią neoprezbiterzy?
  24 maja, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w jedenastu parafiach diecezji rzeszowskiej zostały odprawione Msze św. prymicyjne. Dzień wcześniej, 23 maja, w dniu święceń kapłańskich neoprezbiterzy po raz pierwszy odprawiali Mszę św. w katedrze rzeszowskiej. Eucharystii tej przewodniczył biskup rzeszowski Jan Wątroba. Dzień później po raz pierwszy samodzielnie stanęli przy Chrystusowym ołtarzu sprawując Najświętszą Ofiarę […]

Ze świata

 • Prymas Polski: wybory wskazują na potrzebę "nowego otwarcia" władz państwa wobec obywateli
  Zdaniem abp. Wojciecha Polaka, sondażowy wynik wyborów prezydenckich wskazuje "na konieczność nowego otwarcia, nowego początku, wyrażającego się w większej trosce o tych, którzy przeżywają różne trudności w rozwijającej się Polsce, a niekiedy czują się wykluczeni".
 • Bp Dec: Maryja jest nauczycielką modlitwy
  Maryja jest nauczycielką modlitwy, jest Matką modlącą się. Widzimy Ją modlącą się w chwili Zwiastowania, w czasie nawiedzenia św. Elżbiety, w Kanie Galilejskiej kierując do Syna prośbę: „Nie mają już wina”, modli się w Wieczerniku z uczniami, oczekującymi na dar Ducha Świętego – mówił biskup świdnicki Ignacy Dec, przewodnicząc w katedrze świdnickiej Mszy św. w święto NMP, Matki Kościoła. Tego dnia swój jubileusz kapłański przeżywali duchowni święceni w 1981 r.
 • Franciszek u św. Marty: jeśli masz zamkniętą dłoń, masz zamknięte serce
  Ludzie posiadający bogactwo powinni zadbać, by służyło ono dobru wspólnemu. W przeciwnym razie człowiek pozbawiony jest nadziei i dochodzi do różnych form korupcji – stwierdził Ojciec Święty podczas porannej poniedziałkowej Eucharystii sprawowanej w Domu Świętej Marty.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon