|
Rejestracja
REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT 12-14 WRZESIEŃ 2014r. RZESZÓW PDF Drukuj Email

Rekolekcje dla dziewcząt odbędą się u sióstr Sercanek w Rzeszowie ul. Dojazd Staroniwa 7. Rekolekcje na temat: "BUDOWAĆ NA SKALE" poprowadzi ks. Łukasz Leśniak i s. Liliana. Rozpoczęcie w piątek o 16:00, zakończenie w niedziele o 12:00. Zapisy u s. Liliany pod nr tel 503 644 605

 

Rekolekcje

Z diecezji

 • Marton czytania Pisma św. w Tygodniu Biblijnym
  maraton 11.JPG
  maraton 12.JPG
  maraton 14.JPG
  maraton 15.JPG
  maraton 13.JPG

  18 kwietnia 2015 r. w kościele św. Krzyża w Rzeszowie o godz. 18.30 rozpoczęła się Msza św. inaugurująca obchody VII Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego w Diecezji Rzeszowskiej. Po Mszy św. proboszcz parafii św. Krzyża - ks. Władysław Jagustyn oraz moderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej - ks. Marek Dzik, wprowadzili zgromadzonych w akcję kilkugodzinnego czytania Pisma św. - maraton biblijny, który potrwa do godz. 24.00. Większość osób czytających Słowo Boże to uczniowie Liceum Sióstr Prezentek w Rzeszowie, członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz przedstawiciele Dzieła Biblijnego w Diecezji Rzeszowskiej. (tn)

Ze świata

 • Bydgoski Wieczór Uwielbienia
  Pełna radości i porywającej muzyki atmosfera modlitwy towarzyszyła uczestnikom Bydgoskiego Wieczoru Uwielbienia. W spotkaniu, które miało miejsce w Bazylice św. Wincentego á Paulo, wzięli udział mieszkańcy miasta i regionu.
 • 4,5 tys. maturzystów z diecezji płockiej pielgrzymowało na Jasną Górę
  Wspólne Eucharystie pod przewodnictwem bp. Piotra Libery, nabożeństwa Drogi Krzyżowej na wałach jasnogórskich, konferencje ks. Rafała Jaroszewicza znalazły się w programie dwudniowej (17-18 kwietnia) pielgrzymki maturzystów diecezji płockiej na Jasną Górę. Wzięło w niej udział około 4,5 tys. maturzystów z całej diecezji.
 • Legnica: srebrny jubileusz Duszpasterstwa Ludzi Pracy ‘90
  Okolicznościowa modlitwa dziękczynna i konferencja naukowa, towarzyszyła obchodom 25-lecia istnienia w Legnicy Duszpasterstwa Ludzi Pracy ’90.
casus telefon
casus teleon
casus telefon
casus telefon